Встановити датчик контролю палива

Будь-яке підприємство, що має автопарк, потребує якісних системах контролю палива і моніторингу транспорту. Замовити установку системи контролю палива ви можете в нашій компанії. Ми пропонуємо широкий асортимент оригінальних рішень за доступною вартості.

Контроль витрати палива: управління автотранспортом і економія коштів

Керівники компаній, у яких є автопарки, намагаються налагодити роботу таким чином, щоб мінімізувати витрати. Багато контролюють витрата палива просто вираховують середній показник, але при цьому не враховується безліч чинників.

Вирішити проблему зайвої витрати палива ви можете тільки за допомогою якісного обладнання – датчика витрати палива, витратомір, сan-адаптер, а також за допомогою установки відповідної трудової дисципліни на підприємстві. Завдяки цьому ви можете оптимізувати роботу своєї компанії і більш точно контролювати автотранспорт.

Датчики контролю палива на автомобілі входять в стандартне наповнення ефективних моніторингових систем. Переваги використання датчиків:

  • можливість контролювати витрату палива на різних типах транспортних засобів;
  • повна інформацію про те, скільки пального використовується в вашому автотранспорті у вигляді звіту;
  • контроль роботи водія, періодичності заправки;
  • отримання всієї потрібної інформації в автоматичному режимі.

Особливо важливо мати такі системи на вантажному транспорті і важких автомобілях, які щодня проходять дуже великі відстані.

Як працюють датчики контролю палива?

Пристрої підключаються до паливної системи авто:

  • датчик рівня палива – прямо в бак,
  • витратомір – на систему подачі палива,
  • CAN-адаптер зчитує дані про витрату з CAN-шини авто і передає дані прямо в систему моніторингу.

Залежно від того, яку модель з якою комплектацією ви вибрали, виріб передає сигнал в основну програму, де він перераховується в літри або інші обсяги.

Похибки датчиків контролю палива становлять близько 1% від обсягу, але навіть цю цифру можна зменшити, якщо користуватися послугами професіоналів і купити якісний пристрій.

Купити і встановити датчик контролю палива, який допоможе вам контролювати витрату пального на автомобілях, ви можете в компанії Саттранс Моніторинг. У нас ви знайдете великий асортимент ефективних пристроїв за доступною ціною з установкою і подальшим сервісним обслуговуванням.