Встановити систему GPS-контролю транспорту

Система контролю і управління автомобілями – це обов’язковий пристрій для сучасних логістичних компаній або автотранспортних підприємств. Керівники, які хочуть більш ефективно контролювати витрати і прибуток, пересування і місцезнаходження своїх авто, повинні обов’язково встановлювати спеціальні системи спостереження.

Замовити послугу установки системи gps-моніторингу і контролю транспорту ви можете в нашій спеціалізованій компанії. Ми пропонуємо широкий асортимент товарів і гарантію якості виконуваних послуг.

У чому переваги системи gps-контролю транспорту?

GPS-моніторинг транспорту – це система, яка дозволяє власникам автотранспортних компаній зменшити витрати, контролювати автопарк, своєчасно реагувати на різні позаштатні ситуації, що виникають в процесі експлуатації транспорту.

Система моніторингу встановлюється на автотранспорт, щоб визначати місцезнаходження машини за допомогою супутникового зв’язку. Інформація передається в програму, і диспетчер має можливість стежити за пересуванням авто в реальному часі.

Залежно від того, яку модель системи gps-моніторингу і контролю транспорту ви вибираєте, диспетчер отримує таку інформацію:

  • місцезнаходження авто;
  • рівень і витрата палива в баках авто;
  • місце і час стоянок;
  • дотримання водієм встановлених маршрутів і швидкісних режимів;
  • інформацію з підключених до системи датчиків: температура вантажу і повітря у вантажному відсіку, мотогодини, статус підключення причіпних механізмів;
  • відеозапис або онлайн відео з камер, встановлених на відслідковуються авто;
  • інформацію про загальний стан авто та ін.

У деяких пристроях є можливість зв’язуватися з водієм авто безпосередньо.

Чому слід вибрати компанію Саттранс Моніторинг?

Наша компанія має масу переваг для клієнта:

  • Послуги та товари. Наші фахівці не просто підберуть найбільш ефективне обладнання для ваших завдань і транспорту, а й виконують якісний монтаж, сервісне обслуговування, технічну підтримку, проведуть навчання роботи з програмним забезпеченням, здійснять необхідні доопрацювання в програмі “під замовлення”
  • Доступність. Ми пропонуємо обладнання та послуги за оптимальними цінами.
  • Професіоналізм. Всі співробітники компанії Саттранс Моніторинг мають багаторічний стаж роботи в цій сфері, тому надають якісні послуги. Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте найвищий рівень обслуговування!

Звертаючись в нашу компанію, ви можете бути впевнені, що отримаєте гарантовано якісну систему gps-моніторингу і контролю транспорту.