Project Description

GPS-ТРЕКЕР BI 310 CICADA призначений для визначення місця розташування об’єкту, що охороняється за координатами GPS і LBS та передачі даних на сервер системи GPS моніторингу.

LBS (Location Based Services) – технологія, що дозволяє визначити координати по найближчих GSM станціях мобільних операторів зв’язку. Точність визначення координат по технології LBS трохи нижче, ніж у GPS, – 200-500 м. Основною перевагою даної технології, є можливість визначення місця розташування в закритих від GPS місцях (гаражі, тунелі, підземні паркінги, торгові центри).

Назва «ЦИКАДА» повністю описує принцип роботи пристрою: в режимі «Охорона» GPS-маячок щодня передає дані на сервер. «Цикада» також може працювати в режимі «Тривога». У разі викрадення автомобіля або крадіжки об’єкту, що охороняється спеціальної SMS-командою при наступному сеансі зв’язку можна задати періодичність виходу пристрою на зв’язок із сервером і пристрій буде передавати дані із заданою частотою. Термін автономної роботи залежить від заданого режиму.

МОЖЛИВОСТІ GPS-ТРЕКЕРА BI 310 CICADA:

  • Пристрій є повністю автономним і не вимагає монтажу.
  • Внутрішній акумулятор дозволяє працювати до 4 років при відправці даних 1 раз на добу.
  • За рахунок компактних розмірів 67,5х58х30,5 є безліч варіантів для прихованого розміщення в автомобілі або вантажі.
  • Вбудований Bluetooth, що розширює можливості пошуку викраденого автомобіля в разі, якщо його загнали в гаражі або паркінг. Можна буде додатково включити функцію BLE радар і шукати авто по Bluetooth.
  • Не піддається виявленню діагностичними приладами.
  • Підтримка FOTA (firmware-over-the-air) – можливість віддаленої зміни налаштувань і прошивки обладнання при черговому сеансі зв’язку з сервером.

Має відкритий протокол передачі даних і сумісність з усім популярним ПЗ.

Стандарт передачі даних GSM 900/1800
Канали зв’язку GPRS, Bluetooth
Клас GPRS 10
Тип навігаційної системи GPS + LBS
SIM-карти 1
Внутрішній акумулятор 3200 мA
Робоча температура від -30 °С до +70 °С
Габарити 67,5х58х30,5
Маса 90 г

Замовити